W sieci da się odszukać bez najmniejszego kłopotu parę jeżeli nie kilkanaście porównywarek kredytów. W rzeczywistości nie ma lepszego poszukiwania kredytu dla nas. Wpisujemy kwotę, czas kredytowania i uwidocznia nam setki propozycji kredytowych. Na dodatek, możemy sobie dany kredyt zamówić przez kontakt z doradcą.
Wszystko wydaje się proste ale…

Częstokroć przy składaniu wniosku dowiadujemy się, że nie zdobędziemy kredytu ponieważ nie spełniamy warunków kredytodawcy.

Pożyczka na raty bez weryfikacji, warto zastanowić się na tą opcją.

Niestety porównywarka kredytów tylko porównuje kredyty, sugeruje jaki kredyt jest dobry, uwidocznia schowane szczegóły oferty kredytowej, jakich w reklamie danego banku nie można odszukać, natomiast porównywarka kredytowa nie precyzuje, że w danym banku kredyt na pewno dostaniemy.

Każdy bank ma swoją własną politykę, w jednym nasza zdolność finansowa będzie akuratna do zdobycia kredytu, w innym jednakże nie.

Jak składać wniosek o kredyt aby zminimalizować ewentualność odrzucenia wniosku?
Warto skorzystać z pomocy doradcy kredytowego, zwykle w większych porównywarkach kredytowych jest sposobność skorzystania z pomocy doradcy kredytowego całkiem gratisowo.
Porównywarki kredytowe są bardzo przydatne, warto z nich korzystać wybierając kredyt, wypada jednak pamiętać, że to bank rozstrzyga czy udostępni danej osobie kredytu.